Kurbanlik Fiyatlari Adak Kurban İstanbul. Adaklık Kurbanlık Bağışı
SİPARİŞ
Temsilciyi Ara

Kurban Paylaş Kurumsal

Dededen toruna 3 kuşaktır hayvan besiciliği yapan köklü bir besici aileyiz. Yıllardır İstanbul'da adaklık kurbanlık satışı ve kesimi yapıyoruz. Hayır sahiplerinin kurbanlarını tam zamanında kesiyor, diledikleri adrese teslim ediyor ya da kuruma bağış yapıyoruz.

Günümüz teknolojisinin de yardımı ile online vekaletleri alıyor, İslami kurallara uygun tekbirler eşliğinde kurbanın kesimini yaparken, sizlerinde bu güzel anımızda bizlere online eşlik etmenizi sağlıyoruz.

Adaklık kurbanlık fiyatları konusunda teknolojik imkanlarla ve çok daha ekonomik koşullarda kesimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Gerçek zamanlı bir kurban bağışı yapabilmenin en garanti yolu olan Kurban Paylaş ailesi olarak hayırlarınıza vesile olmaktan gurur duyuyoruz.

Hiç bir cemaat, dernek, siyasi, etnik grup ve düşünce platformu ile göbek bağımız yoktur. Dernek, tarikat ve cemaatlerin hiç biri ile ilişkimiz bulunmamaktadır. Kurban etini ulaştırmak istediğiniz kişi yada kuruluşlara tamamen kendiniz karar veriyorsunuz.

Huzurevleri, kuran kursları, aş evi, dernekler ile çevredeki yardıma muhtaç ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere sizin adınıza adaklarınızı ve kurbanlarınızı kesiyor ve adınıza videolu bir şekilde kesim anı görüntülerini tarafınıza iletiyoruz.

Allah kurbanınızı kabul etsin, (Amin.)

 

 

Keçi 2000 ₺


35 Yıllık Tecrübe ile Adaklık Kurbanlık Besi Çiftliği

Dilerseniz yerimize gelip adaklık ve kurbanlık kesimi yaptırabilirsiniz. Her bütçeye uygun adaklık kurban vardır.
Hafta içi ve Hafta sonu açığız.

İster görüntülü arama ile kesim, İster isim soy isim niyet telaffuz edilerek kesilip, sizlere videosu atılmaktadır.


Huzur Evine Kurban Bağışı


Kuran Kursuna Kurban Bağışı


Aşevine Kurban Bağışı


İhtiyaç Sahiplerine Kurban Bağışı


Kolay sipariş, kolay ödeme

Sitemiz üzerinden adaklarınızı sipariş ederek yardıma muhtaç insanlar için hemen bir kurban bağışında bulunabilirsiniz. Adınıza vekalet alınacak ve kesim sırasında dilerseniz canlı yayınla bizlere katılabilirsiniz..
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN

Kendinizden bir şeyler katın!

Yardıma muhtaç insanlara yardım elinizi uzatmaya hazır mısınız? Hemen adak ve kurbanlarınızı bağışlayın, ve teknolojinin sunduğu imkanlar ile sizin huzurunuzda kurbanınızı keselim. Huzur evleri, Kuran kursları, Aş evleri ve  Çevredeki ihtiyaç sahibi insanlar ile hayırlarınızı buluşturmak amacıyla kurulan Kurban Paylaş olarak ticari beklentilerimiz yoktur.
TEMSİLCİMİZİ ARAYIN


Kurban Paylaş
  0532 512 37 68 
info@kurbanpaylas.com


Türk Web Ajans